Golfinho® baanenteller

Golfinho® baanenteller

De Golfinho® is de ideale zwemhulp voor baantraining bij het zwemmen van midden- en lange afstanden. De platen zijn gemaakt van dun en vervormbaar kunststof.
De baanenteller dient om het overzicht te behouden van het aantal gezwommen banen tijdens midden- en langeafstandstraining. De weergave gebeurt in stappen van twee en toont de oneven getallen van 1 tot 59.
€ 47,95 / set excl. BTW

Specificaties

Artikelnummer: W76360
Kleur: Wit
Materiaal: Synthetisch
Breedte verpakking: 33,00 cm
Hoogte verpakking: 2,00 cm
Lengte verpakking: 36,00 cm

Kenmerken

- Materiaal: Dunne, vormbare kunststofplaten
- Hoogte: 33 cm
- Cijfers: van 1 tot 59
- Cijfers aan de linkerkant: 1, 2, 3, 4, 5
- Cijfers aan de rechterkant: 1, 3, 5, 7, 9

Voordelen

- Ideaal voor middellange en lange afstanden
- Telt tot 59 banen
- Licht en goed leesbaar

Werking

Aan het begin van de training wordt de 1 weergegeven. Zodra de zwemmer de volgende baan heeft voltooid en terugkeert naar het zwembadrand, wordt de weergave op 3 gezet. Na de volgende gezwommen baan volgt de 5, daarna de 7, de 9, enzovoort.
De weergave wordt dus na elke gezwommen baan met twee verhoogd. Op deze manier wordt de telvolgorde 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 … tot 59 voortgezet. Zo kan de zwemmer ook bij lange trainingssessies snel zien hoe ver de training gevorderd is, zonder elke baan afzonderlijk te hoeven tellen.
Fabrikant
Valter Ferreira Arcanjo, Lda
Ribeira de Eiras
3020-426 Coimbra
PT
Contactpersoon
Valter Ferreira Arcanjo, Lda
Ribeira de Eiras
3020-426 Coimbra
PT
Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimaal gebruik.
Meer info